قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز سونی

تعمیرگاه مجاز سونی با سرلوحه قرار دادن هدف جلب رضایت کاربران و احترام به حقوق ایشان به فعالیت می پردازد . به همین دلیل مرکز تعمیرات سونی به تدوین و تهیه ی قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز سونی ، همت گماشته است . مرکز سخت افزار ایران از زیرمجموعه های متعدد و گوناگونی تشکیل شده است . خاطرنشان می سازیم ، یکی از این زیرمجموعه ها تعمیرگاه مجاز سونی می باشد .

تعمیرگاه مجاز سونی طی سالیان متوالی به فعالیت در زمینه ی ریکاوری تبلت و گوشی پرداخته است . کاربران فهیم نمایندگی سونی براین موضوع اشراف دارند که حضور نظم برای قرار گرفتن یک نهاد و سازمان در موقعیتی چشمگیر و والا امری است بسیار ضروری .

بدیهی است که قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز سونی موجبات اعتماد مشتریان به این مرکز را فراهم می نماید . لازم به ذکر است ، مخاطبان مجموعه با مطالعه ی این مطلب می توانند اطلاعات کامل و جامعی در حوزه ی فعالیت های مرکز  سخت افزار ایران به دست آورند . امید است از طریق ارائه ی قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز سونی توانسته باشیم آنگونه که درخور کاربران گرامی است ، به معرفی شرکت بپردازیم . نمایندگی سونی مطابق با راهکارهای نوین علمی به ترمیم و بازیابی دستگاه معیوب کاربران می پردازد .

قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز سونی

شرح قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز سونی

تکنسین های نمایندگی سونی مطابق با راهکارهای نوین علمی به رفع ایراد دستگاه کاربران مبادرت می ورزند . تعمیرات موبایل و تبلت در این مرکز به صورت تخصصی و تضمینی زیرنظر اساتید مجرب انجام می گردد . این تعمیرات شامل تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری موبایل و تبلت می باشد . نمایندگی سونی تمامی تلاش خود را انجام می دهد تا با بکارگیری مدرنترین تجهیزات پروسه ی ریکاوری را انجام دهد . از این رو کاربران پس از دریافت دستگاه می توانند بدون هیچ دغدغه ای به استفاده از محصول خود بپردازند .

تکنسین های این مرکز ابتدا به آنالیز و عیب یابی دستگاه می پردازند . همین امرموجب می گردد بهترین گزینه برای تعمیر انتخاب شود . نمایندگی سونی با تامین قطعات و مواد مصرفی اورجینال به رفع ایراد پیش آمده در دستگاه کاربران مبادرت می ورزد . خاطرنشان می سازیم ، قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز سونی برای ارائه ی هرچه بهتر خدمات تدوین شده است .

قوانین نمایندگی مجاز تعمیرات سونی

 • بعد از طی مراحل تعمیر و آماده شدن دستگاه ، کارشناسان تعمیر گاه مجاز سونی با مشتریان  گرامی تماس گرفته ، وضعیت نهایی دستگاه و آماده بودن دستگاه را به مشتری اعلام خواهند کرد.
 • یکی دیگر از قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز سونی به این شرح می باشد: در صورت عدم تمایل مشتری به ادامه ی مراحل تعمیر ، تعمیرات متوقف شده و با توجه به نوع دستگاه هزینه ای جهت عیب یابی از مشتری دریافت خواهد شد.
 • پس از به پایان رسیدن مراحل تعمیر و عدم مراجعه ی مشتری جهت تحویل دستگاه ، تعمیرگاه مجاز سونی تا یک ماه دستگاه را به صورت امانت نگه داری خواهد کرد . پس از طی یک ماه ، سونی سرویس هیچ گونه مسئولیتی در قبال دستگاه نخواهد داشت.
 • در صورتی که دستگاه سونی قبلا در مراکز دیگری غیر از این مرکز  تعمیر و یا حتی باز شده است، حتما کارشناسان تعمیرگاه مجاز سونی را از این موضوع آگاه گردانید . در غیر اینصورت این مرکز مسئولیتی در قبال عواقب احتمالی نمی پذیرد.
 • تعمیرگاه مجاز سونی ، مسئولیتی در قبال لوازم جانبی مانند؛ کیف، گارد، مموری کارت، سیم کارت و… نمی پذیرد.
 • اگر دستگاه شما گارانتی تعمیر مرکز دیگری را دارد، دستگاه درصورت باز شدن در تعمیرگاه مجاز سونی از گارانتی ساقط شده و در صورت تحویل دستگاه به این مرکز باید هزینه های تعمیر را بپردازید.
 • تعمیرگاه مجاز سونی هیچ گونه مسئولیتی در قبال اطلاعات موجود روی دستگاه ندارد.
 • مهلت تست قطعات تعویض شده در تعمیرگاه مجاز سونی ۴۸ ساعت می باشد.
 • بدیهی است قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز سونی در جهت ارائه ی خدمات بهتر به هم وطنان برنامه ریزی شده است.
 • یکی از قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز سونی عبارت است از اینکه، پس از طی مراحل عیب یابی نکات لازم در خصوص قطعه ی معیوب و هزینه ی تقریبی جهت تعمیر به اطلاع مشتریان گرامی خواهد رسید.
 • در صورت رضایت مشتری ، کارشناسان تعمیرگاه مجاز سونی ، تعمیر را آغاز خواهند کرد.
 • در صورتی که هزینه ی تعمیر دستگاه کمتر از ۸۰۰۰۰۰ ریال باشد، مراحل تعمیر بدون هماهنگی انجام خواهد شد.
 • با توجه به مورد تعمیراتی و بسته به حجم کار مرکز، ممکن است حداقل زمان برای بررسی و عیب یابی دستگاه، برآورد هزینه و تعمیر دستگاه تا یک هفته بطول بیانجامد . طی هر یک از مراحل تعمیر در صورت نیاز، کارشناسان تعمیرگاه مجاز سونی مراتب لازم  را به اطلاع مشتریان  خواهند رساند .  لذا نیازی به تماس مشتریان عزیز نمی باشد.
 • قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز سونی، کارشناسان صرفا عیوب عنوان شده توسط مشتری را برطرف خواهند کرد و در قبال سایر عیوب مسئولیتی نمی پذیرند.
 • پس از تعمیر دستگاه، کارشناسان تعمیرگاه مجاز سونی آن را تست کرده و در سلامت کامل به مشتری تحویل می دهند. لذا از مشتریان گران قدر خواهشمندیم در هنگام تحویل دستگاه دقت لازم را به عمل آورند. مهلت تست دستگاه تا ۱۰ روز امکانپذیر می باشد.
 • به دلیل اینکه امکان تست کامل قطعات در هنگام پذیرش وجود ندارد، تعمیرگاه مجاز سونی مسئولیتی در قبال عیوب غیرقابل مشاهده و یا عیوب عنوان نشده توسط مشتری نمی پذیرد.
 • یکی دیگر از قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز سونی عبارت است از این که ، دستگاه های آب خورده و ضربه خورده ممکن است در حین تعمیر عیوب خود را نشان دهند. بنابراین بروز مشکل در هنگام تعمیر طبیعی بوده و نمایندگی سونی تعهدی در قبال آن ندارد.

در هنگام مراجعه به تعمیرگاه مجاز سونی قبضی که شامل قوانین مرکز بوده به مشتری تحویل داده می شود.

نمایندگی سونی و واحدهای تعمیرات سونی

مدیریت نمایندگی سونی ، واحدهای تعمیرات سونی را به صورت مجزا راه اندازی کرده است . تعمیرکاران در هر واحد به ریکاوری یک دستگاه می پردازند . همین امر موجب می گردد راندمان کار مجموعه افزایش یابد . به دلیل مجزا بودن واحدها کاربران برای رفع ایراد دستگاه باید به واحد مرتبط مراجعه نمایند . کارگاه های تعمیراتی این مرکز مجهز به ابزارآلات درجه یک می باشد . کادرفنی نمایندگی سونی با بکارگیری مدرنترین تجهیزات و تکیه بر مهارت خود پروسه ی بازیابی را انجام می دهند .

درحال حاضر نمایندگی سونی به دلیل استقبال چشمگیر کاربران یکی از موفقترین مراکز تعمیر می باشد . ضمنا هزینه ی تعمیرات در این مرکز براساس نرخنامه ی مصوب اتحادیه از کاربران اخذ می گردد . لازم به ذکر است ، مهندسین ما براساس قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز سونی به فعالیت می پردازند .

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+