مراقبت از گوشی

مراقبت از گوشی امری لازم و ضروری برای کاربران میباشد .درواقع همه کاربران باید در مورد این موضوع آگاهی داشته باشند. همانطور که مستحضر هستید موبایل حاوی اطلاعات بسیاری مهمی میباشد . این اطلاعات میتواند شخصی و یا اطلاعاتی مهم در مورد اموال و یا زندگی شما ‌باشد. بدیهی است کاربر باید به بهترین شکل از این اطلاعات محافظت کند . برای مراقبت از گوشی یک سری نباید ها وجود دارد .  با انجام ندادن این نبایدها میتوانید به شکل مناسبی از تلفن همراه خود محافظت نمایید.

با توجه به کاربرد و نقش موبایل در زندگی افراد ، استفاده از روشهای مراقبت از گوشی در نگهداری آن اهمیت به سزایی دارد . در این مطلب نکاتی که باید در مواظبت هر چه بهتر موبایل رعایت شود ذکر شده است . با بکارگیری این روشها شاهد افزایش طول عمر دستگاه خواهید بود .با ما همراه باشید .

مراقبت از گوشی

راهکارهای مراقبت از گوشی

جهت مراقبت از گوشی راهکارهای متعددی وجود دارد . واضح است افراد با رعایت موارد زیر میتوانند از دستگاه خود به بهترین شکل نگهداری نمایند . این راهکارها عبارتند از :

  • عدم شارژر گوشی در تمام ساعت شب.
  • نظافت موبایل.
  • خاموش کردن وای ‌فای و بلوتوث در صورت عدم استفاده.
  • استفاده از شارژرهای مخصوص خود برند گوشی.
  • قرار ندادن گوشی در هوای بسیار گرم یا بسیار سرد.
  • توجه به مسایل امنیتی . با توجه به اینکه، گوشیهای شما، حاوی اطلاعت هویتی مهمی هستند حتما برای آنها از کلمه عبور مناسب انتخاب کنید.
  • روشن نگه نداشتن بلند مدت گوشی .

همانطور که متوجه شدید راههای مراقبت از گوشی بسیار ساده است . بدیهی است با بکاربردن این روشها میتوانید در افزایش عمر تلفن همراه خود نقش داشته باشید .

نکات مهم در مراقبت از گوشی

مهمترین نکات در مراقبت از گوشی عبارتند از : قفل کردن صفحه را هرگز فراموش نکنید .  همواره نسبت به ، به روز رسانی موبایل اقدام نمایید . گوشی خود را به وسیله درگاه USB شارژ نکنید .  گرفتن پشتیبان از اطلاعات موبایل هرگز فراموش نشود . دمای گوشی خود را کنترل نمایید . از صفحه نمایش گوشی خود مراقبت کنید .  مراقب نفوذ رطوبت به گوشی خود باشید . مراقب باشید چه برنامه هایی را بر روی گوشی خود نصب می‌ نمایید . امیدواریم با ارائه این مطلب توانسته باشیم سطح علمیتان را افزایش دهیم .

نمایندگی سونی و واحد های تعمیرات سونی

نمایندگی سونی ، واحد های تعمیرات سونی را به صورت پارتهای ریکاوری تفکیک شده راه اندازی کرده است . به همین دلیل کاربران برای رفع ایراد دستگاه باید به واحد مرتبط مراجعه نمایند . مهمترین مزیت مجزا بودن واحدها این است که تعمیرکاران با تمامی دقت و توجه خود پروسه بازیابی را انجام میدهند . کارگاههای فنی نمایندگی سونی به ابزارآلات تعمیر درجه یک تجهیز شده است . مدیریت این مرکز با ورود تجهیرزات نوین به کشور نسبت به خریداری و به روز کردن کارگاهها اقدام مینماید .

ضمنا باسابقه ترین و حرفه ای ترین تعمیرکاران تاییدشده از سوی مراکز معتبر در این مرکز مشغول به فعالیت میباشند . چنانچه هر سوالی درزمینه مراقبت از گوشی داشته باشید میتوانید با نمایندگی سونی تماس بگیرید . کارشناسان ما با بهره گیری از دانش خود پاسخگوی شما خواهند بود .

در دیگر صفحات ما میتوانید به مطالعه مقالات ، اخبار ، محصولات و سوالات متداول بپردازید .

محصولات

سوالات متداول

مقالات

اخبار

,
نوشتهٔ پیشین
نمایندگی سونی در اصفهان
نوشتهٔ بعدی
مشکلات تاچ گوشی سونی
ترفندهای عکاسی با دوربین موبایل اندرویدی

ترفندهای عکاسی با دوربین موبایل اندرویدی

این روزها موبایل گرافی به لطف حضور شبکه های اجتماعی نقش پررنگی در زندگی بسیاری از افراد دارد. عکاسی با دوربین موبایل اندرویدی زمانی اهمیت خود را به طور کامل…
تعویض ال سی دی تبلت سونی

تعویض ال سی دی تبلت سونی

تبلت های سونی از کیفیت و مقاومت بی نظیری تشکیل می شوند. اما این کیفیت بالا مصون از خرابی نبوده و در اثر بی احتیاطی کاربر کارایی اصلی خود را…
گوشی سونی z5

تعمیر گوشی سونی z5

تعمیر گوشی سونی z5 سونی برند محبوبی است که در طراحی و ساخت موبایل های هوشمند با کیفیت تبحر دارد. اگر در حین کار با موبایل های سونی از جمله…
فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+