مشکلات تاچ گوشی سونی

مشکلات تاچ گوشی سونی معضلی است که اغلب کاربران سونی با آن درگیر هستند . بسیاری از افرادی که از موبایل سونی استفاده میکنند متوجه شده اند.  که تاچ اسکرین ( Touchscreen ) این گوشی مشکلاتی دارد . اکثر مواقع این مشکلات جنبه سخت افزاری نداشته و یک مشکل نرم افزاری است. برای رفع مشکلات تاچ گوشی سونی میتوانید مراحل زیر را انجام دهید. پیشنهاد میکنیم ابتدا با استفاده از روشهای تست سخت افزاری گوشی اندروید ساختمان فیزیکی دستگاه را بررسی کنید. بعد از انجام این تست ترفند های زیر را برای حل مشکل از کار افتادن لمس گوشی امتحان کنید.

مشکلات تاچ گوشی سونی

راههای رفع مشکلات تاچ گوشی سونی

روشهای رفع مشکلات تاچ گوشی سونی عبارت است از :

  • بررسی مصرف رم . مصرف بیش از حد رم با نصب برنامه های مختلف از دلایل اصلی کند شدن تاچ گوشیهای لمسی اندرویدی یا از کار افتادن آن است .
  • رفع مشکلات تاچ گوشی سونی با فعالسازی GPU 2D Rendering. چنانچه با تاخیرصفحه لمسی موبایل مواجه هستید میتوانید از گزینه GPU rendering استفاده کنید. برای فعال کردن این گزینه مسیر Settings->Developer Options را طی کنید. در صورتی که این بخش را مشاهده نمی کنید ابتدا باید Developer Options را فعال کرده باشید. استفاده از GPU 2D Rendering انتقال فرمان ها را سریع تر میکند.
  • رفع مشکلات تاچ گوشی سونی با غیرفعالسازی Ambient Display. برای غیرفعالسازی این قسمت مسیر Settings->Display را طی کنید . سپس “Ambient Display“ را غیرفعال نمایید.
  • رفع مشکل تاچ اسکرین اندروید با کالیبره کردن صفحه نمایش. Touchscreen Calibration از برنامه های کاربردی برای کالیبره کردن صفحه نمایش اندروید، لمس و ضربه زدن به صفحه و اجرای فرمان های حرکتی است.
  • برطرف کردن مشکلات تاچ گوشی سونی با تست مولتی تاچ اندروید . موبایلهای هوشمند جدید حدود ۵ تا ۱۰ نقطه لمس همزمان را پشتیبانی میکنند . با استفاده از نرم افزارMultiTouch Tester میتوانید سلامت این نقطه ها را بررسی کنید.
  • حل مشکلات تاچ گوشی سونی با بوت اندروید در حالت امن . در صورتی که تصور میکنید مشکل کندی تاچ اندروید شما به دلیل برنامه خاصی است لازم است که گوشی اندرویدی را در حالت ایمن safe mode بوت کنید.
  • حل مشکلات تاچ گوشی سونی با بررسی شارژر. تنها از شارژر هایی با امتیاز +۵V استفاده کنید.

تعمیر تاچ گوشی سونی

تعمیر مشکلات تاچ گوشی سونی با راهکارهای نوین علمی در واحد تعمیرات گوشی سونی انجام میگردد . به دلیل حضور پررنگ محصولات تولید شده توسط کمپانی سونی در کشور این مرکز به ارائه تمامی خدمات مربوط به محصولات تولید شده توسط این شرکت نام آشنا اقدام مینماید . کادرفنی ما قادر به عیب یابی و ریکاوری مشکلاتی هستند که سایر مراکز از انجام ان قاصرند.

باسابقه ترین و حرفه ای ترین تعمیرکاران تایید شده از سوی مراکز معتبر علمی به نحوی به تعمیر دستگاه کاربران میپردازند که کاربر شاهد افزایش کارایی دستگاه خواهد بود . ارائه خدمات نرم افزاری و تعمیر فوق تخصصی تمامی قطعات ازجمله خدمات ارائه شده در نمایندگی مجاز سونی میباشد . ضمنا مشکلات تاچ گوشی سونی با بهترین کیفیت توسط متخصصین این مجموعه صورت میگیرد.

نمایندگی سونی و واحد های تعمیرات سونی

نمایندگی سونی ، واحد های تعمیرات سونی را مجزا راه اندازی کرده است . این واحدها مجهز به ابزارآلات درجه یک و مدرن میباشد . پروسه تعمیر با بکارگیری مدرنترین تجهیزات توسط کارشناسان متخصص انجام میشود . ضمنا کاربران برای رفع ایراد دستگاه خود باید به واحد مرتبط مراجعه کنند. نمایندگی تعمیرات سونی با سرلوحه قرار دادن اهداف مشتری مدارانه به ارائه خدمات ترمیم و بازیابی میپردازد .

کیفیت خدمات تعمیر در این مرکز به نحوی است که دستگاه کاربر پس از یکبار مراجعه بطور کلی تعمیر میگردد . همین امر موجب گشته کاربران از مراجعه به مراکز غیرمجاز بی نیاز گردند . مشکلات تاچ گوشی سونی با بهترین کیفیت در مرکز تعمیرات سونی رفع میگردد . چنانچه موبایل در ساختمان خود دچار نقص شد برای برطرف کردن آن باید به تکنسین مراجعه کرد .

تعمیرات تبلت سونی

واحد تعمیرات تبلت سونی

تعمیرات گوشی سونی

واحدتعمیرات گوشی سونی

در دیگر صفحات سایت به مطالعه مقالات ، سوالات متداول ، محصولات و اخبار بپردازید .

محصولات

سوالات متداول

مقالات

اخبار

نوشتهٔ پیشین
مراقبت از گوشی
نوشتهٔ بعدی
تعویض گلس تبلت سونی
ترفندهای عکاسی با دوربین موبایل اندرویدی

ترفندهای عکاسی با دوربین موبایل اندرویدی

این روزها موبایل گرافی به لطف حضور شبکه های اجتماعی نقش پررنگی در زندگی بسیاری از افراد دارد. عکاسی با دوربین موبایل اندرویدی زمانی اهمیت خود را به طور کامل…
تعویض ال سی دی تبلت سونی

تعویض ال سی دی تبلت سونی

تبلت های سونی از کیفیت و مقاومت بی نظیری تشکیل می شوند. اما این کیفیت بالا مصون از خرابی نبوده و در اثر بی احتیاطی کاربر کارایی اصلی خود را…
گوشی سونی z5

تعمیر گوشی سونی z5

تعمیر گوشی سونی z5 سونی برند محبوبی است که در طراحی و ساخت موبایل های هوشمند با کیفیت تبحر دارد. اگر در حین کار با موبایل های سونی از جمله…
فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+