تغییر برنامه های پیش فرض اندروید

آیا در مورد تغییر برنامه های پیش فرض اندروید اطلاعاتی دارید؟ همانطور که می دانید، سیستم عامل اندروید بسیار هوشمندانه طراحی شده است و قابلیت های متعددی را در اختیار کاربران قرار می دهد. به عنوان مثال شما می توانید برنامه های پیش فرض مورد نظرتان را برای اجرای فایل های مختلف انتخاب کنید. گاهی ممکن است برنامه پیش فرض اشتباهی برای باز کردن یک نوع فایل یا انجام اقدام خاصی در اندروید تعریف شده باشد. در این صورت با تغییر برنامه های پیش فرض اندروید می توانید مشکل را حل کنید. در واقع اندروید به کاربران این امکان را داده است که برنامه پیش فرض فعلی گوشی خود را برای انجام اقدامات مختلف تغییر دهند. اما این کار چطور انجام می شود؟

با ما همراه باشید تا نحوه تغییر برنامه های پیش فرض اندروید را به شما همراهان عزیز آموزش دهیم. کارشناسان نمایندگی موبایل سونی هم برای ارائه اطلاعات بیشتر در خدمت شما هستند.

تغییر برنامه های پیش فرض اندروید

آموزش تغییر برنامه های پیش فرض اندروید

برای آموزش نحوه تغییر دادن برنامه های پیش فرض در سیستم عامل اندروید، یک مثال میزنیم. فرض کنید برنامه پیش فرض باز کردن فایل های مختلف در گوشی سونی شما برنامه File Manager انتخاب شده است. برای تغییر دادن این برنامه، باید به ترتیب زیر عمل کنید:

1- پیش از هر کاری وارد منوی تنطیمات یا همان Settings شوید.
2- در مرحله دوم، گزینه Apps یا Applications را انتخاب کنید.
3- در این قسمت، فهرست برنامه های نصب شده در گوشی شما به نمایش در می آید.
4- در چهارمین مرحله تغییر برنامه های پیش فرض اندروید ، برنامه ای که هم اکنون به عنوان برنامه پیش فرض برای انجام کار مورد نظرتان در گوشی تعیین شده را از لیست انتخاب کنید.
5- در مثال ما، باید برنامه File Manager انتخاب شود.
6- در این مرحله، گزینه Clear Defaults را لمس کنید.

7- به این ترتیب، سیستم عامل دیگر از آن برنامه به عنوان برنامه پیش فرض برای انجام اقدامات خاص استفاده نمی کند.
8- در ادامه روند تغییر برنامه های پیش فرض اندروید در موبایل سونی، باید برنامه جدید را انتخاب کنید.
9- دستور انجام اقدام خاصی که مرتبط با آن برنامه است را صادر کنید.
10- مثلا اگر می خواهید مرورگر پیش فرض گوشی را تغییر دهید، روی یک لینک کلیک کنید. در واقع باید در این مرحله دستور انجام کاری را صادر کنید که برنامه پیش فرض مور نظرتان قابلیت انجام آن را دارد.
11- در آخرین مرحله تغییر برنامه های پیش فرض اندروید ، برنامه مورد نظرتان را در پنجره باز شده انتخاب کنید.
12- با انتخاب گزینه Always، روند کار به پایان می رسد و برنامه پیش فرض مورد نظر شما تغییر پیدا می کند.

نمایندگی مجاز تعمیرات موبایل سونی

نمایندگی مجاز تعمیرات موبایل سونی، مرکزی فوق تخصصی است که به صورت ویژه برای ارائه خدمات به دارندگان انواع گوشی های این برند راه اندازی شده است. موبایل یک محصول پیچیده است که از قطعات و بخش های متعددی تشکیل شده است. به همین دلیل نیز ترمیم و رفع مشکلات این دستگاه نیاز به برخورداری از تخصص و مهارتی ویژه دارد. لذا متخصصین تعمیر موبایل sony در زمره مجرب ترین و ماهر ترین تکنسین های تعمیر موبایل قرار دارند.

استفاده از ابزار و برنامه های جدید و پیشرفته باعث شده که فرایند ترمیم کیفیتی واحد تخصصی تعمیر موبایل سونی مطابق با آخرین استاندارد های روز دنیا داشته باشد. لذا شما عزیزان می توانید اطمینان داشته باشید که گوشی سونی شما در نمایندگی مجاز موبایل سونی، به صورت کامل تعمیر شده و هیچ گونه مشکل یا اختلالی در آن باقی نمی ماند.

نمایندگی مجاز تعمیرات موبایل سونی »
نوشتهٔ پیشین
چرا گوشی دانلود نمی کند؟
نوشتهٔ بعدی
مسدود کردن تبلیغات در گوشی
ترفندهای عکاسی با دوربین موبایل اندرویدی

ترفندهای عکاسی با دوربین موبایل اندرویدی

این روزها موبایل گرافی به لطف حضور شبکه های اجتماعی نقش پررنگی در زندگی بسیاری از افراد دارد. عکاسی با دوربین موبایل اندرویدی زمانی اهمیت خود را به طور کامل…
تعویض ال سی دی تبلت سونی

تعویض ال سی دی تبلت سونی

تبلت های سونی از کیفیت و مقاومت بی نظیری تشکیل می شوند. اما این کیفیت بالا مصون از خرابی نبوده و در اثر بی احتیاطی کاربر کارایی اصلی خود را…
گوشی سونی z5

تعمیر گوشی سونی z5

تعمیر گوشی سونی z5 سونی برند محبوبی است که در طراحی و ساخت موبایل های هوشمند با کیفیت تبحر دارد. اگر در حین کار با موبایل های سونی از جمله…
فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+